KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769502
nr 1276 9502
Alvin Stöhr
(1874-1941)
Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad. Olja på pannå, 64x53 cm
Alvin Stöhr, född 1874 i Köpenhamn, död 1941 i Stockholm, målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 23 september 2019
kl 19:25:48
150 kr
Alvin Stöhr
Läs mer om Alvin Stöhr